ILIKAR.COM - ЦЕ ПОРТАЛ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ, ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ФАХІВЦІВ З ВИЩОЮ МЕДИЧНОЮ ОСВІТОЮ

Проект стартував в червні 2010 року російською мовою і швидко став одним з найбільших спільнот лікарів країн колишнього СРСР. У серпні 2012 року Клуб увійшов в міжнародний альянс соціальних мереж для лікарів. У 2015 році проект придбала британська компанія DR360. З її ініціативи був створений окремий сайт для лікарів України. У червні 2016 портал почав працювати.

Клуб практикуючих лікарів iLikar.com пропонує лікарям набір інструментів, що сприяють кар’єрному зростанню і професійному розвитку. Зокрема, за допомогою інструментарію на сайті Ви маєте можливість відстежувати:

  • новини медицини і професійні медичні публікації;
  • найближчі медичні заходи, а також дізнатися, хто з колег збирається їх відвідати;
  • нові лікарські вакансії.

Крім того, на сайті функціонує професійний лікарський форум, де є можливістьскликати консиліум зі складнихклінічнихвипадків, порадитися із суміжниками або обмінятися новинами тільки з обмеженим колом своїх колег-друзів.

На додаток до цього, iLikar.com пропонує зареєстрованим на сайті лікарям безкоштовний онлайн курс медичної англійської, розроблений викладачем і перекладачем з 40-річним досвідом роботи в медицині. Програма побудована за принципом наростання складності фонетичних, лексичних та граматичних конструкцій. Курс стане у пригоді не тільки лікарям з мінімальними знаннями англійської, а й тим, хто досить непогано володіє мовою і просто хотів би швидко відновити «мовну форму», наприклад, напередодні поїздки на міжнародну конференцію.

КЛУБ ПРАКТИКУЮЧИХ ЛІКАРІВ ILIKAR.COM: СТВОРЕНО ЛІКАРЯМИ ДЛЯ ЛІКАРІВ. ПРИЄДНУЙТЕСЬ !

Вы получили новое сообщение. Пожалуйста, проверьте Ваши сообщения

x