ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

Правила сайту від 23 листопада 2016


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Справжні правила (далі «Правила») визначають умови функціонування і використання сайту, розташованого за адресою www.iLikar.com (далі «Сайт»). Правила розроблені компанією DR360, зареєстрованої згідно з законодавством Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (адреса для кореспонденції в Великобританії: Kemp House, 152 City Road, Лондон EC1V 2NX, Сполучене Королівство), є власником Сайту та займається його управлінням  та розвитком (далі «Адміністрація Сайту»).

1.2. Правила Сайту є обов'язковими для всіх його користувачів - осіб, які отримують доступ до інформації, розміщеної на Сайтi (далі «Користувач (і) Сайту»). Реєстрація та подальше використання матеріалів та сервісів Сайту Користувачем означає повне і беззастережне прийняття ним цих Правил.

1.3. Редакція Правил, опублікована нижче, є чинним офіційною пропозицією Адміністрації Сайту, щодо порядку використання матеріалів і сервісів Сайту, направлено на необмежену кількість як фізичних, так і юридичних осіб (оферта), і замінює собою всі попередні угоди між Користувачем і Адміністрацією Сайту.

14. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку, без будь-якого спеціального повідомлення. Адміністрація Сайту рекомендує Користувачам регулярно перевіряти Умови на предмет їх зміни і / або доповнення. Чинна редакція Правил розташовується у відкритому доступі в відповідному розділі сайту.

1.5. Всі доповнення та зміни діють з моменту їх опублікування. Продовження використання Сайту Користувачем після внесення змін і / або доповнень до чинних Правил означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями. У разі незгоди Користувача з цими Правилами або їх оновленнями, Користувач зобов'язаний відмовитися від використання Сайту, видаливши свою реєстраційну запис.

1.6. Всі претензії, запити, питання, будь-яка інша кореспонденція, повинні направлятися Адміністрації Сайту через Форму зворотнього зв'язку. Адміністрація Сайту відправляє повідомлення Користувачу на ту адресу електронної пошти, яку він надав під час реєстрації на Сайті або вказав в Формі зворотного зв'язку. Процес розгляду таких звернень, як правило, відбувається на протязі 1-2 робочих днів з моменту їх відправки, проте, в деяких випадках може займати до 7 робочих днів.

 1.7. До відносин, передбачених даними Правилами (офертою), застосовуються норми чинного законодавства країни, в якій використовується даний Сайт, при цьому, чільним є законодавство Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (чинне законодавство).

2. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

2.1. Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується з цими Правилами і приймає на себе зазначені в них права і обов'язки, пов'язані з використанням і функціонуванням Сайту, а також дозволяє Адміністрації Сайту зберігати зазначену ним при реєстрації інформацію, в тому числі ту, що містить персональні дані.

2.2. Користувач зобов'язується надавати при реєстрації достовірні, повні та актуальні відомості про себе, а також стежити за їх подальшим своєчасним оновленням. Користувач може виправляти свої дані або декатівіровать свою реєстрацію на Сайті через форму редагування свого профілю.

Реєструючись на сайті, Користувач підтверджує, що має диплом лікаря, займається медичною практикою або є іншим медичним працівником.

2.3. Реєстрація Користувача на Сайті включає в себе формування Користувачем логіна і пароля, за допомогою яких здійснюється авторизація Користувача на Сайті, а також заповнення Користувачем реєстраційної форми, що містить ряд обов'язкових розділів. Для отримання повного допуску до матеріалів і сервісів Сайту Користувачі повинні додатково підтвердити совою професійний статус лікаря. Користувачі можуть також зареєструватися на Сайті без підтвердження статусу лікаря, однак така реєстрація буде мати ряд обмежень по доступу до матеріалів і сервісів Cайту.

2.4. Реєструючись на сайті, Користувач підтверджує, що має диплом лікаря, займається медичною практикою або є іншим медичним працівником. Користувач може підтвердити свій професійний статус одним з трьох способів: завантажити відскановані копії або фотографії диплома, сертифіката спеціаліста; здати верифікаційний тест з медичної тематики; ввести код запрошення, отриманий від Адміністрації Сайту.

2.5. Адміністрація Сайту інформує Користувача про прийняття або відхилення наданої інформації для підтвердження професійного статусу лікаря шляхом відправлення Користувачу повідомлення. На процес прийняття рішення про підтвердження статусу лікаря може знадобитися до 7 робочих днів.

2.6. Повний доступ до матеріалів і сервісів Сайту Користувачі отримують після підтвердження їх професійного статусу Адміністрацією Сайту. Користувачі, зареєстровані на Сайті як представники медичної організації, без підтвердження професійного статусу лікаря, мають обмежені права використання матеріалів і сервісів Сайту, достатні, проте, для проведення рекламних кампаній на Сайті 

2.7. Адміністрація Сайту має право на свій розсуд змінювати Порядок доступу до Обмеження матеріалами і сервісів Сайту для Користувачів, що не мають підтверджений професійний статус.

2.8. Адміністрація Сайту може, але не зобов'язана, проводити додаткову перевірку відомостей, зазначених Користувачем при реєстрації і / або підтвердження професійного статусу, в тому числі і після первинного прийняття таких даних. При виявленні невідповідностей у зазначеній Користувачем інформації Адміністрація Сайту, направляє Користувачеві запит на усунення виявлених невідповідностей та неточностей. У разі якщо зазначені неточності не були усунені Користувачем протягом 7 календарних днів з моменту отримання повідомлення, Адміністрація Сайту залишає за собою право видалити реєстраційний запис такого Користувача.

2.9. В якості логіна Користувач може використовувати адресу електронної пошти, який буде доступний тільки Адміністрації Сайту і прихований від інших користувачів Сайту. Реєструючись на Сайті, Користувач підтверджує свій дозвіл на зберігання логіна і пароля для подальшої автоматичної авторизації на Сайті, а також зв'язку Адміністрації Сайту з Користувачем.

2.10. Користувач має право створити не більше одного реєстраційного запису на Сайті. Забороняється створювати фальшиву реєстраційну запис, реєструючись як Користувача від імені або замість іншої особи.

2.11. Реєстрація користувачів, які систематично порушують правила користування Сайтом, може бути деактвована Адміністрацією Сайту.

2.12. Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується періодично отримувати розсилку, яка містить інформацію про новини Сайту, додаванні нових сервісів і розділів Сайту, а також запрошення на заходи Сайту і проекти, що проводяться Адміністрацією Сайту спільно з партнерами.

3. ЗМІСТ І СЕРВІСИ САЙТУ

3.1. Сайт, його оформлення, зміст і сервіси поставляються «як є». Адміністрація Сайту не може гарантувати і не обіцяє ніяких специфічних результатів від використання Сайту.

3.2.Інформація, що міститься або згадувана на даному Сайті, включаючи тексти, посилання, графічні і відео об'єкти, (далі "Інформація"), надана виключно для загального ознайомлення, з метою в науково-інформаційного обміну або в рекламних цілях, в межах допустимих відповідно до чинного законодавства, і може містити неточності або бути вже визнана неактуальною. Адміністрація Сайту не дає ніяких прямих, непрямих або інших гарантій будь-якого роду про об'єктивність, коректність, точність, повноту і / або актуальність Інформації, і не несе ніякої відповідальності, прямої або непрямої, за будь-які збитки і / або незручності, які Користувач поніс або міг понести в зв'язку з рішеннями, прийнятими ним самостійно на підставі Інформації та її інтерпретації.

3.3. Ні в якому разі Інформація не повинна використовуватися або розцінюватися в якості медичних порад чи рекомендацій по вибору, призначенню і / або застосуванню лікарського засобу чи іншого товару (виробу) медичного призначення. Будь-які ризики, пов'язані з рішеннями, прийнятими на підставі розміщеної на даному Сайті Інформації, а також з неправильним розумінням і трактуванням представленої Інформації, лежать виключно на Користувачеві. Використання у своїй професійній діяльності матеріалів і рекомендацій, розміщених на Сайті, здійснюється Користувачами Сайту на свій страх і ризик.

3.4. На Сайті відсутня анонімність спілкування. Інформація, яка розміщується на Сайті, супроводжується вказівкою даних про Користувача, який її розміщує. Будь-яка інформація, що розміщується на Сайті Користувачами, не вважається конфіденційною.

3.5. Будь-які думки, поради, твердження, послуги, пропозиції або ж інша інформація або вміст, розміщені Користувачем на Сайті, і являють собою обговорення особистого досвіду авторів і належать, відповідно, їм, а не Адміністрації Сайту. Адміністрація Сайту не надає будь-які пов'язані з ними гарантії і умови, як явні, так і ті, що припускаються, включаючи (але не обмежуючись тільки ними) будь-які гарантії власності, нешкідливості, придатності для певної мети, точності або повноти відповідей і коментарів.

3.6. Наявність публікації Користувача на сайті не є свідченням згоди Адміністрації Сайту з висловленими ним позиціями або думками, а відображає прагнення надати фахівцям якомога ширший спектр думок в сфері медицини.

3.7. Точки зору, виражені в розміщеній на Сайті Інформації, є приватними і не відображають офіційну точку зору Адміністрації Сайту, уповноважених державних органів або компаній-виробників (якщо прямо не вказано інше). Офіційну інформацію щодо застосування будь-якого лікарського препарату або продукту згаданого на Сайті, слід дивитися в листку-вкладиші, що міститься в упаковці.

3.8. Адміністрація та Користувачі Сайту можуть розміщувати в ознайомлювальних цілях посилання на сторонні ресурси. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за політику конфіденційності та діяльність цих сторонніх ресурсів. Публікація посилання на будь-які сторонні сайти не повинно розглядатися, як схвалення змісту або підтримка цих сторонніх сайтів Адміністрацією Сайту.

3.9. Інформація, що розміщується Користувачем на Сайті, повинна бути бездоганною в етичному плані і не містити елементів несумлінної конкуренції. Професійні зауваження на адресу колег повинні бути аргументованими і викладені в необразливій формі.

3.10. На Сайті забороняється завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку Інформацію, яка:

3.10.1. містить погрози, дискредитує, ображає, ставити під сумнів професійну кваліфікацію, порочить честь і гідність або професійну репутацію інших користувачів або третіх осіб;

3.10.2. пропагує та / або сприяє розпалюванню расової, релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагує фашизм чи ідеологію расової переваги;

3.11.3. носить шахрайський характер, містить екстремістські матеріали; порушує права неповнолітніх осіб;

3.10.4. є вульгарною або непристойною, містить нецензурну лексику, містить порнографічні зображення і тексти або сцени сексуального характеру;

3.10.5. містить пряму або непряму рекламу наркотичних речовин, алкоголю і тютюнових виробів;

3.10.6. містить сцени насильства, або нелюдського поводження з тваринами.

3.11. Якщо розміщувана Інформація якимось чином дозволяє ідентифікувати особу пацієнта, Користувач повинен перед публікацією таких даних отримати згоду пацієнта на їх розміщення на Сайті.

3.12. Адміністрація Сайту не бере безпосередньої участі у формуванні змісту форумних розділів Сайту, не контролює і не несе відповідальності за формування контенту і використання цих розділів Сайту, дії або бездіяльність будь-яких осіб щодо їх використання.

3.13. Теми і коментарі форумних розділів Сайту є предметом постмодерації, тобто модератори сайту переглядають опубліковану в цих розділах Інформацію та оцінюють їх на відповідність даним Правилам. Виняток становлять публікації, створювані Користувачами, в розділі «Бібліотека». Ці публікації є премодерованими, тобто публікуються не моментально, а тільки після їх схвалення модератором Сайту.

3.14. Інформація, що порушує ці Правила, видаляється модератором. У цьому випадку на місці видаленої Інформації залишається запис, який пояснює причину видалення і вказівка на пункт Правил, порушення якого призвело до видалення.

3.15. Якщо Користувач виявив на Сайті Інформацію, яка порушує будь-яке з положень цих Правил, йому слід негайно повідомити про це модератору Сайту, скориставшись розміщеному на Сайті функціоналом скарг, або надіславши повідомлення Адміністрації Сайту через Форму зворотнього зв'язку.

3.16. Автори тем отримують додаткові права модерації в своїй темі, і можуть на свій розсуд закрити доступ в неї будь-кому з користувачів Сайту.

3.17. Модерація Сайту відбувається за принципом «так швидко, як це можливо», в середньому час модерації становить кілька годин, але, як правило, не більше двох діб. Претензії з приводу роботи модераторів можна направляти Адміністрації Сайту через Форму зворотнього зв'язку. Процес розгляду таких звернень, як правило, відбувається на протязі 1-2 робочих днів з моменту їх відправки, проте, в деяких випадках може займати до 7 робочих днів.

3.18. Час від часу Адміністрація Сайту може пропонувати Користувачам взяти участь в онлайн опитуваннях, які проводяться Адміністрацією Сайту спільно з партнерами. Ці опитування, як правило, стосуються збору узагальнених думок користувачів Сайту з того чи іншого питання медичної практики і не припускають передачі будь-яких персональних даних про Користувачів третім особам.

3.19. Інформацію та сервіси Сайту Користувач використовує на свій власний страх і ризик. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, які сталися через використання або неможливості використання Інформації та / або сервісів Сайту, несанкціонованого доступу до комунікацій Користувача; заяв або поведінки будь-якої третьої особи при використанні сервісів Сайту. На Користувача покладається відповідальність за будь-які збитки, який може бути нанесений комп'ютеру Користувача і даним Користувача в результаті використання Інформації або сервісів Сайту.

4. ПОЛІТИКА САЙТУ ЩОДО РЕКЛАМИ

4.1. Форумний розділ на Сайті і інтерактивні підрозділи, що входять в нього, призначені виключно для професійного спілкування. Розміщення будь-яких рекламних матеріалів, в тому числі прихованої реклами, в цих розділах Сайту заборонено.

4.2. Рекламні матеріали, що розміщуються в інших розділах Сайту, логічно відокремлені від інших матеріалів і забезпечені позначкою «Спонсор матеріалу», з зазначенням організації - замовника розміщення матеріалу (далі "Рекламодавець").

4.3. Адміністрація Сайту не перевіряє, не гарантує і не несе ніякої відповідальності за точність, правильність і достовірність інформації, використовуваної в матеріалах Рекламодавця, розміщених на Сайті. Відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства до змісту матеріалів Рекламодавця, за недостовірність відомостей, помилки і неточності в змісті матеріалів Рекламодавця, за недостовірність реклами і допущення недобросовісної конкуренції в матеріалах Рекламодавця несе рекламодавець.

4.4. Рекламодавець має право брати участь в дискусії тільки на сторінці своїх матеріалів, в тому числі вимагати введення премодерації і / або видалення коментарів з обговорення на своїй сторінці. Описані в даному пункті права Рекламодавця не поширюються на інші сторінки Сайту.

5. УМОВИ ПРОДАЖУ РЕКЛАМИ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САЙТУ

5.1. Користувачі можуть самостійно створювати на Сайті рекламні кампанії стандартних форматів за допомогою відповідного інтерфейсу, розташованого на сторінках інтернет-магазину Сайту в розділі «Реклама на сайті» (далі «Замовлення»).

5.2. Для самостійного оформлення Замовлення на Сайт Користувач необхідно зареєструватися на Сайті або як лікар, або як представник медична організації.

5.3. Основні параметри Замовлень (а саме, формат реклами, цільова аудиторія (якщо є), період розміщення реклами, загальна вартість і способи оплати) вказуються на відповідній інтернет-сторінці Замовлення.

5.4. Акцепт Користувачем умов продажу реклами, викладених в даному пункті Правил Сайту, проводиться шляхом розміщення рекламних матеріалів Користувача на Сайті.

5.5. Всі рекламні матеріали проходять перевірку модератором Сайту після їх розміщення на їх відповідність Правилам Сайту. Адміністрація Сайту має право відмовити в розміщенні реклами на Сайті, якщо рекламні матеріали Користувача, на думку АДМІНІСТРАЦІЇ, сайту не відповідає тематиці Сайту and / or правилам сайту. У разі відмови в розміщенні рекламного матеріалу Адміністрації Сайту протягом 3 робочих днів з моменту початку розміщення таких матеріалів направляють письмове повідомлення по електронній пошті розмістивши їх Користувач і пропонує замінити відхилену рекламу або привести їх у відповідність до вимог цих Правил;

5.6. Адміністрація Сайту проводить прийом і обробку платежів за допомогою вказаного Адміністрацією Сайту агрегатора інтернет платежів і, і не здійснює збір і зберігання даних банківських карт користувачів

5.7. Рекламні матеріали користувачів розміщуються на Сайті на умовах передоплати. Моментом оплати Замовлення вважається надходження в повному обсязі відповідної суми грошових коштів за Замовлення на рахунок агрегатора інтернет-платежів.

5.8. Несплата Замовлення протягом 30 календарних днів з моменту його створення, вважається відмовою Користувача від Замовлення, і дане Замовлення може бути анульований.

5.9.Адміністрація Сайту не несе відповідальності за точність і правильність інформації, поданої Користувачем в рекламі і / або порушення прав на об'єкти інтелектуальної власності в рекламі. Відповідальність за дотримання вимог законодавства до змісту реклами, за недостовірність відомостей, помилки і неточності в змісті реклами, за недостовірність реклами та допущення в рекламі недобросовісної конкуренції несе Користувач, який розмістив Замовлення. Розміщуючи рекламу на Сайті, Користувач приймає на себе відповідальність перед третіми особами за претензіями до змісту і форми своїх рекламних матеріалів, рекламованих товарів і послуг, а також по використанню в них знаків, маркувань, найменувань та інших позначень.

5.10. У разі неможливості виконання Замовлення в результаті настання обставин надзвичайного характеру, які сторони не могли передбачити або запобігти (таких як :. Повені, пожежі, землетрус, військові дії, заборонні дії влади, акти державних органів, та ін), Адміністрація Сайту зобов'язується повідомити Користувача про настання таких обставин шляхом направлення відповідного повідомлення на вказаний Користувачем адресу електронної пошти. В цьому випадку подальші взаємовідносини сторін визначаються в індивідуальному порядку.

5.11. Адміністрація Сайту має право в будь-який час вносити зміни в перелік і обсяг наданих рекламних послуг, а також змінювати їх вартість. Такі зміни будуть вступати в силу з моменту їх анонсування та / або розміщення оновленого функціоналу на Сайті, але не будуть зачіпають Замовлення, вже збережені і оплачені Користувачами до цього моменту.

6. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

6.1. Сайт є власністю компанії, яка, виконуючи функції Адміністрації Сайту, використовує Інтернет для збору і обробки персональних даних. При цьому може виконуватися обробка і передача персональних даних за межі однієї держави. Нижче викладена інформація, необхідна для прийняття виваженого рішення про доцільність використання Сайту і передачі персональних даних Адміністрації Сайту. Таким чином, при реєстрації та подальшому використанні Сайту Користувач підтверджує можливість обробки наданих персональних даних і вторинних персональних даних (в т.ч. файлів cookies, даних про підключення і системної інформації) і погоджується на їх обробку відповідно до принципів, викладених у цих Правилах .

6.2. Користувач Сайту погоджується з тим, що інформація, зазначена ним при реєстрації, буде зберігатися в базі даних сайту. Адміністрація Сайту має доступ до реєстраційних даних Користувача, може перевіряти, досліджувати і аналізувати їх, а також дані статистики відвідувань сайту з метою розвитку, підтримки, поліпшення і персоналізації сервісів і розділів Сайту.

6.3. У разі запиту на надання специфічних додаткових послуг Адміністрації Сайту можуть знадобитися додаткові прямі персональні дані Користувача для здійснення цих послуг. В цьому випадку Користувач отримає запит на явну згоду на збір і використання цих персональних даних. Ці персональні дані будуть використовуватися тільки в тих цілях, в яких вони надаються Адміністрації Сайту.

6.4. Адміністрація Сайту вживає всіх необхідних заходів для захисту персональних даних Користувача від неправомірного доступу, зміни, розкриття чи знищення. При цьому Адміністрація сайту не буде нести відповідальність за дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

6.5. Адміністрація Сайту ніколи не буде розголошувати, продавати або передавати персональну інформацію Користувача третім особам або організаціям без прямого дозволу Користувача.

6.6. Рекламні, науково-інформаційні та інші проекти, що проходять на Сайті, можуть проводитися в партнерстві з третіми особами (далі "Партнери Сайту"). Адміністрація Сайту може надавати узагальнені статистичні дані (що не дозволяють здійснювати ідентифікацію особистості) про учасників проектів Партнерам Сайту. Користувачі можуть відмовитися від участі в проекті, що проводиться спільно з Партнером Сайту, якщо вони не згодні з передачею узагальненої статистичної інформації Партнеру Сайту.

6.7. Зберігання персональних даних здійснюється у формі, що дозволяє визначити суб'єкта персональних даних до тих пір, поки це необхідно для відповідей на запити або вирішення проблем, забезпечення вдосконалених або нових послуг і відповідно до вимог законодавства. Це означає, що персональні дані можуть зберігатися протягом деякого періоду часу після припинення використання Користувачем Сайту. Після досягнення цілей зберігання або в разі втрати необхідності в їх досягненні персональні дані підлягають знищенню. При цьому Адміністрація Сайту має право видалити персональні дані Користувача в будь-який час. 

6.8. Діяльність Сайту носить міжнародний характер, і, отже, можлива транскордонна передача даних між підрозділами компанії, що здійснює функції Адміністрації Сайту. Персональні дані можуть передаватися в країни, в яких рівень захисту конфіденційності відповідно до законодавства може відрізнятися від рівня, що забезпечується в тій країні, звідки передаються персональні дані. Здійснюючи транскордонну передачу персональних даних, Адміністрація Сайту вживає всіх заходів, необхідних для забезпечення захисту конфіденційності приватної інформації.

6.9. На Сайті можливе використання технології відстеження (файли cookies) для збору таких персональних даних, як, наприклад, тип браузера або операційна система, посилальна сторінка, шлях на сайті, домен інтернет-провайдера і т.п. з метою отримання загальної інформації про те, як Сайт використовується Користувачами. Файли cookies дозволяють удосконалювати Сайт відповідно до вимог користувачів. Інформація, зібрана з використанням файлів cookies, зберігається у форматі, що не передбачає ідентифікацію особистості. Ця інформація не буде несанкціоновано передаватися третім особам.

6.10. На Сайті передбачена можливість отримання Користувачами анонсів, новин і оновлень Сайту електронною поштою. Кожен електронний лист, що відправляється Адміністрацією Сайту, передбачає можливість зміни параметрів оповіщення та відмови від отримання електронних листів з такою інформацією в будь-який момент часу. Користувач може змінювати параметри оповіщення через сторінку Сайту «Налаштування»

6.11. Час від часу Адміністрація Сайту може пропонувати Користувачам відповісти на запитання анкет. Дані, що збираються шляхом опитувань і анкетування, призначені, як правило, для внутрішнього використання Адміністрацією Сайту, проте узагальнені дані (що не дозволяють здійснювати ідентифікацію особистості) можуть використовуватися спільно з іншими зацікавленими сторонами.

7. КОРИСТУВАЧ САЙТУ

7.1. Користувач Сайту несе відповідальність за власні дії, пов'язані використанням Сайту, відповідно до діючих норм міжнародного права і законодавства країни Користувача.

7.2. Користувач Сайту несе особисту відповідальність за будь-яку інформацію, яка від його імені розміщується на Сайті і / або повідомляється іншим Користувачам, а також за будь-які наслідки взаємодії з іншими Користувачами Сайту.

7.3. Користувач не має права передавати свої логін і пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження. Будь-які дії, вчинені з використанням логіна і пароля Користувача, вважаються вчиненими відповідним Користувачем. У разі несанкціонованого доступу до логіну та паролю Користувач зобов'язаний негайно повідомити про це Адміністрації Сайту і / або скористатися функцією заміни пароля.

7.4. При користуванні сервісами Сайту Користувач зобов'язаний:

7.4.1. дотримуватися положень цих Правил, а також вимог міжнародного права і законів своєї країни;

7.4.2. перед розміщенням на сайті Інформації, що включає об'єкти авторського права (тексти, графічні зображення, відео матеріали тощо), попередньо оцінювати законність такого розміщення, і утримуватися від розміщення, якщо воно може порушити права правовласників;

7.4.3. не передавати іншим Користувачам і / або третім особам, без отримання відповідного попереднього дозволу, особисті дані інших користувачів, які стали відомі в результаті спілкування і / або іншого використання Сайту.

7.4. При використанні Сайту Користувачам забороняється:

7.4.1. вводити інших користувачів в оману щодо своєї особи, використовуючи логін і пароль іншого зареєстрованого Користувача;

7.4.2. спотворювати відомості про себе, чи свох відносини з іншими особами або організаціями;

7.4.3. оприлюднити або поширювати будь-яким способом Інформацію, яка опублікована іншими Користувачами на Сайті без їх прямої на те згоди;

7.4.4. публікувати Інформацію, яка не має відношення до основної тематики сайту, є провокаційною і / або створює конфліктну обстановку на Сайті;

7.4.5. рекламувати товари і послуги, здійснювати масові розсилки повідомлень без спеціального дозволу Адміністрації Сайту;

7.4.6. використовувати програмне забезпечення та здійснювати дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Сайту і його сервісів, завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати віруси, трояни і інші шкідливі програми; здійснювати незаконні збір і обробку персональних даних користувачів Сайту, в тому числі з використанням автоматизованих скриптів.

7.5. У разі виникнення у Користувача сумнівів щодо законності здійснення тих чи інших дій, Адміністрація Сайту рекомендує утриматися від здійснення останніх.

8. АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ

8.1. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за тимчасові збої і перерви в роботі Сайту і, викликані ними повну або часткову втрату матеріалів, розміщених Користувачами Сайту, а також за недостатню якість або швидкість надання послуг з розміщення, відтворення і демонстрації матеріалів. У разі технічних збоїв і перерв Адміністрація Сайту зобов'язується оперативно відновлювати його працездатність.

8.2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за втрату даних або будь-яку іншу шкоди для комп'ютера або будь-якого іншого обладнання або програмного забезпечення, викликану або пов'язану зі скачуванням матеріалів з Сайту або переходом по посиланнях, розміщених на Сайті. Щоб уникнути непорозумінь Користувачеві рекомендується дотримуватися обережності в скачуванні з Сайту або при переході по розміщених на ньому посиланнях, а також користуватися тільки ліцензійними антивірусним програмним забезпеченням.

8.3. Адміністрація Сайту має право приймати одноосібні рішення щодо зміни оформлення Сайту, його структури. набору сервісів, правил його роботи, доповнювати скрипти, що використовуються, програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються на Сайті, будь-які серверні додатки у будь-який час з попереднім повідомленням або без такого. Адміністрація Сайту може, але не зобов'язана, пояснювати прийняте рішення на прохання тих користувачів, кого воно торкнулося.

8.4. Адміністрація Сайту на свій розсуд може призупинити або заборонити доступ Користувача до Сайту, якщо на її думку, Користувач регулярно порушує вимоги цих Правил або становить загрозу для функціонування Сайту. Після блокування реєстраційного запису Користувач втрачає доступ до Сайту.

8.5. Адміністрація Сайту має право редагувати, переносити, закривати і видаляти повідомлення, теми, файли і т.п., які, на думку Адміністрації Сайту, не відповідають Правилам користування Сайтом, порушують вимоги міжнародного законодавства і / або можуть порушувати права, заподіяти шкоду або загрожувати безпеки інших користувачів або третіх осіб. Адміністрація Сайту може на свій розсуд видаляти теми обговорень, які, на її думку застаріли, не мають відношення до тематики сайту або не отримали жодного відгуку від користувачів Сайту протягом одного місяця.

8.6. Адміністрація Сайту вживає заходів щодо захисту прав та інтересів осіб і забезпечення дотримання вимог законності тільки після звернення зацікавленої особи до Адміністрації Сайту шляхом відправки електронного повідомлення через Форму зворотнього зв'язку. Процес розгляду таких звернень, як правило, відбувається на протязі 1-2 робочих днів з моменту їх відправки, проте, в деяких випадках може займати до 7 робочих днів.

8.7. Адміністрація Сайту не несе відповідальність за інформацію, розміщену на сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ через Сайт або через інших користувачів Сайту, не перевіряє згадані вище сайти третіх осіб на відповідність тим або іншим вимогам (достовірності, повноти, сумлінності і т.п.). Адміністрація Сайту не може гарантувати доступ до відеоматеріалів, які мають хостинг на сторонніх ресурсах, та не несе відповідальності за можливу втрату таких матеріалів.

8.8. Адміністрація Сайту має право розпоряджатися статистичною інформацією, пов'язаною з функціонуванням Сайту, а також інформацією Користувачів для забезпечення адресного надання сервісів Сайту різним аудиторіям Користувачів Сайту.

8.9. Адміністрація Сайту має право направляти Користувачеві інформацію про розвиток Сайту і його сервісів, а також рекламувати власну діяльність і послуги.

8.10. Поставити питання, написати зауваження / побажання або оскаржити дії Адміністрації Сайту можна в письмовому вигляді шляхом надсилання електронного повідомлення через Форму зворотнього зв'язку. Процес розгляду таких звернень, як правило, відбувається на протязі 1-2 робочих днів з моменту їх відправки, проте, в деяких випадках може займати до 7 робочих днів.

8.11. Ні за яких умов Адміністрація Сайту або її представники не несуть відповідальності перед Користувачем або третіми особами за будь-який непрямий збиток, пов'язаний з упущеною вигодою, втратою даних, нанесенням шкоди честі, гідності або діловій репутації, викликаний у зв'язку з використанням Сайту, навіть якщо Адміністрація Сайту попереджала або вказувала на можливість такої шкоди.

9. УМОВИ ПРО IНТЕЛЕКТУАЛЬНI ПРАВА

9.1. Весь вміст сайту, в тому числі елементи дизайну, тексти, графічні зображення, фото, відео і т.п., які не належать третім особам, є об'єктами виняткових прав Адміністрації Сайту і захищені законодавством про авторське право, торгову марку та іншими законами, що захищають інтелектуальну власність.

9.2. Ніяка Інформація, розміщена на Сайті, не може бути відтворена, перероблена, поширена, опублікована, передана, або продана, цілком або частинами, без попереднього дозволу Адміністрації Сайту.

9.3.Разміщуючи Інформацію для загального користування, Користувач автоматично підтверджує і гарантує, що автор і власник таких матеріалів явно дозволив Адміністрації Сайту безоплатне, безстрокове, безвідкличне, невиключне право і дозвіл на використання, відтворення, зміну, публікацію, переклад і поширення такого матеріалу (повністю або частково), і / або включення його в інші матеріали в будь-якій формі і будь-якими засобами. Користувач також дозволяє іншим Користувачам Сайту отримувати доступ, переглядати, зберігати і копіювати в особистих цілях такі матеріали.

9.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за інформацію (в тому числі медійні, текстові і будь-які інші матеріали), що розміщуються Користувачами на сторінках інтерактивних розділів сайту. Користувач несе відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства до змісту і форми розміщується на Сайті Інформації, а також приймає на себе відповідальність перед третіми особами за претензіями, пов'язаних з використанням об'єктів авторського права.

9.5. Якщо Користувач не є законним правовласником на розміщувані ним на Сайті об'єкти авторського права, він зобов'язується своїми силами і за свій рахунок отримати всі необхідні дозволи на використання таких об'єктів на Сайті. У разі пред'явлення правовласниками претензій по неправомірній публікації їх інтелектуальної власності, Адміністрація Сайту залишає за собою право видалити такі матеріали без попереднього повідомлення Користувача, який розмістив ці матеріали.

9.6. У разі накладення штрафів на Адміністрацію Сайту в зв'язку з пред'явленням з боку третіх осіб претензій, пов'язаних з опублікованої Користувачем Інформацією і / або з порушенням Користувачем прав на об'єкти інтелектуальної власності, Користувач зобов'язується відшкодувати Адміністрації Сайту всі збитки, включаючи судові витрати, зумовлені недотриманням положень цих правил Сайту або порушенням прав третіх осіб.

9.7. Допускається цитування в оригіналі і в перекладі в наукових, полемічних, критичних чи інформаційних цілях правомірно оприлюднених творів, включаючи відтворення уривків з газетних і журнальних статей, в обсязі, виправданому метою цитування, але не більше чверті авторського тексту публікації. Будь-яке цитування повинно бути оформлено як цитати і мати посилання на джерело цитування, включаючи автора і назву видання, звідки була отримана інформація.

9.8. Матеріали, розміщені Користувачами Сайту на правах реклами, є рекламою третіх осіб. Торгові марки, що згадуються на сторінках Сайту, є власністю їх відповідних власників.

Вы получили новое сообщение. Пожалуйста, проверьте Ваши сообщения

x